Prawo pracy

Zobacz mikropożyczka 5000 jak wypełnić w związku z panującą

Zobacz mikropożyczka 5000 jak wypełnić w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało splot tarczy antykryzysowej, z przyczyny któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Środki te da pożyczka 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, aby ją uzyskać, a podobnie w który sposób będzie później możliwe jej umorzenie. Pożyczka 5000 złotych.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 2


ile wynosi świadczenie postojowe

ile wynosi świadczenie postojowe dla pracownika w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą polegać świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w toku wiążących przepisów przedsiębiorcy, którzy w związku ze wzrostem zachorowalności.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 0


Płaca minimalna 2020 ministerstwo

Płaca minimalna 2020 ministerstwo finansów i Cudzoziemcy jako członkowie zarządu Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy.

Dodany: 2020-02-17 | Komentarze: 2


W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy zmienionego

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, także w postaci papierowej, jakim sposobem i elektronicznej. Nowy stan prawny pozwoli na elektronizację dokumentacji pracowniczej,.

Dodany: 2020-02-11 | Komentarze: 3