Spółka komandytowa

rejestr spółek cywilnych Spółka celowa

rejestr spółek cywilnych. Spółka celowa a konsorcjum Łączenie posiadanych zasobów pozwala zwiększyć konkurencyjność na rynku i zdywersyfikować ryzykowny krok powiązane z udziałem w projekcie, co w toku umożliwia realizację dużych i ciekawych przedsięwzięć podmiotom, jakie działając w pojedynkę, nie byłyby w stanie np. zwyciężyć przetargu i samodzielnie podjąć się wykonania zamówienia. Chęć podniesienia osiąganych zysków, a co za tym idzie pragnienie aktywnego udziału w obrocie gospodarczym.

Dodany: 2020-06-16 | Komentarze: 0


Metody rozliczeń kosztów kolejnych faz i poziomów

Metody rozliczeń kosztów kolejnych faz i poziomów. Cykl dwóch artykułów prezentujących zadania nowoczesnego controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W artykule będą omawiane wybrane zagadnienia wyłącznie z zakresu zawansowanych technik controllingu. Pierwsza dawka obejmuje powierzchnia rachunku kosztów, a druga budżetowania. Kierownicy i specjaliści z działów.

Dodany: 2020-01-16 | Komentarze: 1


podatku od środków transportowych Koszty w zakładowym planie

podatku od środków transportowych. Koszty w zakładowym planie kont przegląd rozwiązań w przedsiębiorstwach. Podstawowym celem mojego artykułu tutaj jest wyobrażenie tworzenia zakładowego planu kont na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem również wykorzystania informacji z systemu finansowo-księgowego na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem. Artykuł święty.

Dodany: 2020-01-16 | Komentarze: 1


powstania spółki z o o; praw i

Dla wygody Czytelników, ułatwiając szybką orientację w tekście, niniejszy Komentarz odróżnia się od innych artykule o spółkach szczegółową strukturą wewnętrzną z precyzyjnym, przejrzystym i jednolitym podziałem zagadnień. Komentarz stanowi drobiazgowe wyrażenie omowne artykułów 151–226 KSH, tj. zadań dotyczących: powstania.

Dodany: 2019-12-04 | Komentarze: 0